Szanowni Państwo,

W zaistniałej sytuacji chcielibyśmy zapewnić Państwa, że mimo utrudnień związanych z sytuacją wokół COVID-19, jesteśmy nadal dla Państwa dostępni i zgodnie z obowiązującymi nas umowami, realizujemy ich zapisy. Zarówno dział konsultingu, jak i projektowy pracuje normalnie, w standardowym wymiarze czasowym.

Na chwilę obecną zawiesiliśmy jedynie wyjazdy i bezpośrednie kontakty z Państwem – natomiast dysponujemy możliwościami stałego kontaktu on-line (np. wideokonferencje). Bez problemu można również skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Chcielibyśmy w tym miejscu podkreślić, że przepisy i obowiązki związane z ochroną środowiska, jak również decyzje organów administracyjnych nadal Państwa obowiązują, dlatego realizujemy je dla Państwa w trybie ciągłym, tak abyście mogli być Państwo zgodni z wymogami i przepisami prawa.

Miło nam zakomunikować, iż podpisaliśmy ramową umowę w zakresie konsultingu i obsługi środowiskowej ze studiem CD PROJEKT S.A. , znanym na całym świecie jako twórcy trylogii gier o Wiedźminie, postaci wzorowanej na bohaterze sagi Andrzeja Sapkowskiego.

Z okazji nowego 2020 roku życzymy Państwu w imieniu Zarządu oraz wszystkich Pracowników naszej firmy, wszelkiej pomyślności życiu prywatnym i zawodowym.

Jednocześnie jesteśmy dumni z zakończonego już roku 2019, w którym to udało się nam zrealizować wiele ambitnych celów i projektów m.in. zakończyliśmy ostatecznymi decyzjami środowiskowymi projekty rozbudowy terminala LNG w Świnoujściu, budowy na 80 ha fabryki elementów do baterii samochodowych w Nysie na rzecz spółki UMICORE i przeprowadzenia wdrożenia dla naszych stałych Klientów strategicznej zmiany w obszarze gospodarki odpadami jakim było wprowadzenie systemu BDO. Należy zaznaczyć, iż wielokrotnie realizacja zadań przebiegała z wyprzedzeniem i przyspieszeniem terminów kontraktowych. Ubiegły rok to również dynamiczny rozwój naszego działu konsultingu i poszerzenia portfolio o kolejnych Klientów korporacyjnych m.in. spółek TNT, AMAZON, MARS, FEDEX. 

Podpisujemy stałą umowę w zakresie ochrony środowiska z ZALANDO – jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku e-commerce, handlujących m.in. odzieżą i obuwiem. Standard obsługi zakłada auditing, bieżący consulting i realizację obowiązków formalno-prawnych Klienta w języku angielskim.

Miło nam poinformować, że EKO-PROJEKT podpisał stałą umowę konsultingową z Ghelamco Group - wiodącym europejskim inwestorem i deweloperem nieruchomości działającym na rynku biurowym, mieszkaniowym, handlowym i logistycznym.

Rozpoczynamy realizację usługi, kompleksowej obsługi środowiskowej firmy MARS Polska, zakład WRIGLEY Poland.