Rozpoczynamy współpracę w obszarze konsultingu dla grupy Kreisel wraz z obsługą 6 zakładów produkcyjnych na terenie Polski.

Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę na kompleksowy audyt spółki koncesyjnej Autostrada Wielkopolska SA odpowiedzialnej za budowę i eksploatację autostrady A2 na 149 km odcinku z Nowego Tomyśla do Konina.  

Rozpoczynamy prace nad dokumentacją do decyzji środowiskowej dla wielkoskalowej inwestycji PV spółki Energa z grupy Orlen.

Miło nam poinformować, iż zostaliśmy wyłonieni w charakterze audytora i weryfikatora dokumentacji środowiskowej dla odbudowy Pałacu Saskiego w Warszawie, który to w założeniu ma zostać kulturalnym hubem stolicy. 

Jesteśmy w trakcie opracowywania kompleksowej dokumentacji do operatu wodnoprawnego dla Terminalu LNG w Świnoujściu. To już kolejna decyzja na przestrzeni lat uzyskiwana przez nasze biuro dla tej strategicznej dla Polski inwestycji. 

Realizujemy kontrakt opracowania niezbędnej dokumentacji i pozyskania decyzji administracyjnej dla PKN ORLEN S.A. w ramach rozbudowy Centralnej Oczyszczalni Ścieków.

To kolejny projekt realizowany na rzecz spółki Orlen. Dziękujemy za powierzone zaufanie.