Uprzejmie informujemy, iż z dniem 27 czerwca 2022 następuje zmiana adresu biura i korespondencyjnego spółki:

Kończymy pracę nad dokumentacją na rzecz NIVEA Polska w ramach zadania: rozbudowa i przebudowa zakładu Beiersdorf Manufacturing w Poznaniu.

Miło nam poinformować o rozpoczęciu stałej współpracy z Grupą Inditex jedną z największych grup odzieżowych na świecie, w zakresie obsługi wszystkich sklepów i marek modowych takich jak: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home i Uterqüe.

Uprzejmie informujemy, że firma EKO-PROJEKT rozpoczyna realizację projektu doradztwa środowiskowego i uzyskania wszystkich niezbędnych pozwoleń administracyjnych dla pierwszej w Polsce linii do produkcji szczepionek przeciwko COVID-19. 

W celu weryfikacji najwyższych standardów ochrony środowiska, realizujemy audyt środowiskowy budowy Baltic Pipeline w ramach stałej obsługi Wykonawcy tego projektu firmy STRABAG. Projekt Baltic Pipe to strategiczny projekt infrastrukturalny mający na celu utworzenie nowego korytarza dostaw gazu na rynku europejskim.

Realizujemy umowę z firmą PORR S.A. – uzyskanie Pozwolenia zintegrowanego dla Terminalu LNG w Świnoujściu, w związku ze zwiększeniem zdolności regazyfikacyjnej obiektu.