Uprzejmie informujemy, że firma EKO-PROJEKT rozpoczyna realizację projektu doradztwa środowiskowego i uzyskania wszystkich niezbędnych pozwoleń administracyjnych dla pierwszej w Polsce linii do produkcji szczepionek przeciwko COVID-19. 

W celu weryfikacji najwyższych standardów ochrony środowiska, realizujemy audyt środowiskowy budowy Baltic Pipeline w ramach stałej obsługi Wykonawcy tego projektu firmy STRABAG. Projekt Baltic Pipe to strategiczny projekt infrastrukturalny mający na celu utworzenie nowego korytarza dostaw gazu na rynku europejskim.

Realizujemy umowę z firmą PORR S.A. – uzyskanie Pozwolenia zintegrowanego dla Terminalu LNG w Świnoujściu, w związku ze zwiększeniem zdolności regazyfikacyjnej obiektu.

Miło nam poinformować, iż podpisaliśmy umowę konsultingową z firmą ALDI, w ramach realizowania obowiązków w obszarze ochrony środowiska dla wszystkich, niemal 200 sklepów w całej Polsce. 

Zakończyliśmy opracowywanie Raportu oddziaływania na środowisko dla farmy fotowoltaicznej o mocy 250 MW – jest to najprawdopodobniej jedna z największych tego typu instalacji w tej części Europy.

Rozpoczynamy współpracę ze spółką AVON w ramach kompleksowego uporządkowania gospodarki odpadowej i ściekowej wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń.