• Realizujemy projekt w zakresie zbierania i przetwarzania odpadów dla spółki Dubai Ports World globalnego lidera w sektorze logistyki i łańcucha dostaw.
  • Z przyjemnością informujemy, że będziemy wykonawcą kolejnej dokumentacji do decyzji środowiskowej dla Terminala Gazu LNG w Świnoujściu. Dziękujemy za powierzone zaufanie. 

Rozpoczynamy prace nad uzyskaniem decyzji środowiskowej dla Pałacu Saskiego w Warszawie, jednej z kluczowych inwestycji kulturalnych w stolicy.

Rozpoczynamy współpracę w obszarze konsultingu dla grupy Kreisel wraz z obsługą 6 zakładów produkcyjnych na terenie Polski.

Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę na kompleksowy audyt spółki koncesyjnej Autostrada Wielkopolska SA odpowiedzialnej za budowę i eksploatację autostrady A2 na 149 km odcinku z Nowego Tomyśla do Konina.  

Rozpoczynamy prace nad dokumentacją do decyzji środowiskowej dla wielkoskalowej inwestycji PV spółki Energa z grupy Orlen.

Miło nam poinformować, iż zostaliśmy wyłonieni w charakterze audytora i weryfikatora dokumentacji środowiskowej dla odbudowy Pałacu Saskiego w Warszawie, który to w założeniu ma zostać kulturalnym hubem stolicy.