Miło nam poinformować, że EKO-PROJEKT podpisał stałą umowę konsultingową z Ghelamco Group - wiodącym europejskim inwestorem i deweloperem nieruchomości działającym na rynku biurowym, mieszkaniowym, handlowym i logistycznym.

Rozpoczynamy realizację usługi, kompleksowej obsługi środowiskowej firmy MARS Polska, zakład WRIGLEY Poland.

EKO-PROJEKT otrzymał zaproszenie na spotkanie konsultacyjne w ramach projektu budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego.
Doceniamy dostrzeżenie nas jako lidera branży i równocześnie jest nam miło, iż mogliśmy się podzielić naszą wiedzą i doświadczeniem w obszarze strategicznej oceny oddziaływania na środowisko oraz procesu uzyskania decyzji środowiskowej.

Miło nam zakomunikować, iż podpisaliśmy ramową umowę w obszarze konsultingu i doradztwa środowiskowego ze spółką STRABAG w zakresie prowadzonych projektów infrastrukturalnych na terenie całego kraju.

Rozpoczęliśmy prace nad dokumentacją środowiskową na rzecz spółki Pepsi-Cola w ramach zadania rozbudowy zakładu produkcyjnego.

W związku z wejściem w obieg prawny Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o zmianie ustawy - Prawo ochrony środowiska oraz ustawy o odpadach wprowadzono znaczące zmiany odnośnie uznawania przedmiotów lub substancji za produkt uboczny.